Müükapartment
Apartment with Ski Locker in Alpe d'Huez
430 000 €
6719 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
64 m²
Elamispind
5,5 m²
Terrass
Lääs
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, with one bedroom and two cabins, is located on the third floor of a carefully designed residence in Alpe d'Huez. It features a 5.58 m² balcony with west-facing views of the snow-capped Alps and includes a private ski locker and cellar. The property is conveniently close to ski slopes, shops, and services, offering a serene environment.
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
22 kmLennujaam
62 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
25 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
LähedalRand
23 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.