Müükapartment
Apartment with Sea Views in Les Roquetes
170 000 €
3333 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
51 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the fourth floor, offering sea views and vistas of Barcelona. The property requires renovations in the kitchen and bathroom. It is situated in Les Roquetes, with potential to reconfigure the space from three to two bedrooms.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
7 kmÜlikool

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.