Müükapartment
Apartment with Sea View near Oliva Beach
215 000 €
3583 €/m²
Oliva, Valencia
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
10 m²
Terrass
Kirjeldus
This apartment, located 100 metres from Oliva Beach, offers three bedrooms and one bathroom. It features a south-facing orientation, providing cross-ventilation, and includes a 10 m² terrace and a private solarium of approximately 45 m². The building, constructed in 2006, has recently been painted and includes a private parking space with automatic gate.
Ehitusaasta2006
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
3 km9 minRaudteejaam
11 km29 minLennujaam
71 km3.1hHaridus
Lasteaed
4 km11 minÜlikool
12 km30 minRaamatukogu
3 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,5 km7 minToidupood
3 km8 minRestoran
200 m3 minPank
3 km9 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
2,8 km7 minHaigla
9 km24 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
0 m1 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minPhoto Tour

Apartment with Sea View near Oliva Beach
215 000 €
3583 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
INMOBILIARIAS PLAZA MAYOR
Viide: 002831
Asukoht
Oliva, Valencia
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.