Müükapartment
Apartment with Sea View in Middelkerke
205 000 €
3942 €/m²
Vlaanderenstraat 3 / 20301, 8430 Middelkerke
1
Magamistoad
1
Vannitoad
52 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom apartment is located on the third floor of the Falcon residence in Middelkerke, offering lateral sea views. The layout includes a hallway, a bright living room with an open kitchen, and a bathroom with a bathtub. There are terraces on both the front and back, and the apartment features a private basement parking space and a shared bicycle parking area.
SeisukordRenoveeritud
Korrus3
Energiaklass
188 kWh/m²/yrB
Class B — 188 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Vlaanderenstraat 3 / 20301, 8430 Middelkerke
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
600 m9 minRaudteejaam
10 km26 minLennujaam
70 km3.0hHaridus
Lasteaed
9 km23 minKeskkool
24 km1.0hÜlikool
10 km26 minRaamatukogu
1,5 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,3 km20 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
1,1 km18 minArst
1,3 km20 minHaigla
9 km23 minVeterinaaria
2,8 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
0 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.