Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Apartment with Sea View in Málaga Este
1 / 15
MüükKorter

Apartment with Sea View in Málaga Este

14 856 550 CZK ≈ 610 803 €
109 239 CZK/m² ≈ 4491 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 17. aug 2026

Málaga Este, Španělsko
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
136 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
8 m²
Terrass

Kirjeldus

This apartment features four bedrooms and two bathrooms, with a south-facing orientation for year-round sunlight. It offers an unobstructed sea view and is located in a tranquil, well-connected residential area. The property includes a terrace, a private garage, and access to communal swimming pools.

Ehitusaasta1997
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 3
KüteElekter

Lisaomadused

Aed
Bassein
Konditsioneer
Lift
Linnaavaade
Mägivaade
Merevaade
Metsavaade
Mullivann
Sisustatud köök

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: reality.idnes.cz

Hinnastuse ajalugu

Tõusnud 2× alates lisamisest
Jälgitud alates 17. aug 2026
Alghind14 768 100 CZK≈ 606 767 €108 589 CZK /m²
Muutus+88 450 CZK≈ +3634 €+0.6%
Praegune14 856 550 CZK≈ 610 401 €109 239 CZK /m²
14 768 100 CZK14 856 550 CZK17. aug1. sept15. sept30. sept15. okt
17. aug 202614 768 100 CZK108 589 CZK /m²Algne
1. sept 202614 716 250 CZK108 208 CZK /m²-0.4%
15. sept 202614 819 950 CZK108 970 CZK /m²+0.7%
30. sept 202614 893 150 CZK109 508 CZK /m²+0.5%
15. okt 202614 856 550 CZK109 239 CZK /m²-0.2%

Energiatõhusus

Energiaklass

G
Class G

Asukoht

Málaga Este, Španělsko
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
50 m1 min
Raudteejaam
6 km15 min
Lennujaam
72 km3.1h

Haridus

Lasteaed
170 m3 min
Ülikool
5 km13 min
Raamatukogu
250 m4 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
150 m2 min
Toidupood
20 m1 min
Restoran
60 m1 min
Pank
40 m1 min

Tervishoid

Apteek
120 m2 min
Arst
250 m4 min
Haigla
950 m15 min
Veterinaaria
350 m6 min

Vaba aeg ja loodus

Park
200 m3 min
Rand
250 m4 min

Keskkond

Suurem tee
3,0 km8 min
Kuulutuse allikad
Reality Idnes CzReality Idnes CzAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
IBERO CASA Real Estate
Jiří Švancara MBA
Viide: IDNES-F54580

Photo Tour

Elutuba - Apartment with Sea View in Málaga Este

living room

Elutuba - Apartment with Sea View in Málaga Este

living room

Esik - Apartment with Sea View in Málaga Este

hallway entrance

Köök - Apartment with Sea View in Málaga Este

kitchen

Õhuvaade - Apartment with Sea View in Málaga Este

pool area

Rõdu - Apartment with Sea View in Málaga Este

balcony

Bassein - Apartment with Sea View in Málaga Este

pool area

Elutuba - Apartment with Sea View in Málaga Este

living room

Rõdu - Apartment with Sea View in Málaga Este

balcony

Elutuba - Apartment with Sea View in Málaga Este

living room

Bassein - Apartment with Sea View in Málaga Este

pool area

Bassein - Apartment with Sea View in Málaga Este

pool area

Terrass - Apartment with Sea View in Málaga Este

terrace patio

Köök - Apartment with Sea View in Málaga Este

kitchen

Rõdu - Apartment with Sea View in Málaga Este

balcony

Apartment with Sea View in Málaga Este
14 856 550 CZK ≈ 610 803 €109 239 CZK/m² ≈ 4491 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Málaga Este, Španělsko
Cerrado de Calderón · 136 m² · 3 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor