Müükapartment
Apartment with Pool in Mancha Real
74 000 €
763 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
97 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located on the ground floor with an external lift. It features an equipped kitchen, laundry room, and a suite with an en-suite bathroom. The property includes a parking space, storage area, and access to a communal pool, with smooth walls and ample natural light.
Ehitusaasta2009
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
25 kmLennujaam
68 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
14 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
14 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
42 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.