Müükapartment
Apartment with Pool in La Mata
155 000 €
3523 €/m²
Alicante/Alacant
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
44 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom apartment is located on the third floor with a 10 m² terrace overlooking the communal pool. The property is situated in the Viñamar 6 urbanisation, 200 metres from the beach and near the Molino de Agua Natural Park.
Ehitusaasta1996
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
22 km58 minLennujaam
29 km1.3hHaridus
Lasteaed
2,2 km6 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m2 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
200 m2 minArst
100 m2 minHaigla
1,8 km28 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
300 m5 minPhoto Tour

Apartment with Pool in La Mata
155 000 €
3523 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Evgeniya GASSELBLAT
Agente Asociado
Viide: RE-V-EG-002
Asukoht
Alicante/Alacant
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.