One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Apartment with Pool in Calonge
1 / 25
MüükKorter

Apartment with Pool in Calonge

335 000 €
3040 €/m²
calle Catalunya
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
110 m²
Elamispind
10,1 m²
Terrass

Kirjeldus

This new apartment features three bedrooms and two bathrooms, with a spacious and well-organised layout. It includes a 10.17 m² terrace and is located on the second floor with access via an elevator. The development offers a communal pool, garden areas, and a children's zone, situated near the beach.

SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2

Lisaomadused

Aed
Bassein
Lift
Linnaavaade
Mägivaade
Parkla
Sisustatud köök
Suletud kogukond

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: yaencontre.com

Hinnastuse ajalugu

Tagasi alghinna juures
Jälgitud alates 3. mai 2026 · 88 päeva
Alghind335 000 €3045 € /m²
Muutus0 €0.0% 88 päeva jooksul
Praegune335 000 €3045 € /m²
335 000 €3. mai1. juuni16. juuni30. juuni14. juuliTäna
16. juuni 2026335 000 €3045 € /m²-0.6%
24. juuni 2026337 000 €3009 € /m²+0.6%
30. juuni 2026335 000 €3045 € /m²-0.6%
8. juuli 2026337 000 €3009 € /m²+0.6%
14. juuli 2026335 000 €3045 € /m²-0.6%

Energiatõhusus

Energiaklass

A
Class A

Kasvuhoonegaaside klassKHG

A
Class A

Asukoht

calle Catalunya
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m2 min
Raudteejaam
25 km1.1h
Lennujaam
29 km1.3h

Haridus

Lasteaed
300 m5 min
Ülikool
26 km1.1h
Raamatukogu
1,4 km22 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
200 m3 min
Toidupood
100 m1 min
Restoran
200 m2 min
Pank
300 m4 min

Tervishoid

Apteek
100 m2 min
Arst
0 m1 min
Haigla
1,8 km28 min
Veterinaaria
1,2 km19 min

Vaba aeg ja loodus

Park
200 m4 min
Rand
200 m3 min

Photo Tour

Elutuba - Apartment with Pool in Calonge

living room

Vannitoad - Apartment with Pool in Calonge

bathroom

Bassein - Apartment with Pool in Calonge

pool area

Köök - Apartment with Pool in Calonge

kitchen

Magamistoad - Apartment with Pool in Calonge

bedroom

Elutuba - Apartment with Pool in Calonge

living room

Elutuba - Apartment with Pool in Calonge

living room

Terrass - Apartment with Pool in Calonge

terrace patio

Elutuba - Apartment with Pool in Calonge

living room

Elutuba - Apartment with Pool in Calonge

living room

Terrass - Apartment with Pool in Calonge

terrace patio

Bassein - Apartment with Pool in Calonge

pool area

Söögituba - Apartment with Pool in Calonge

dining room

Köök - Apartment with Pool in Calonge

kitchen

Magamistoad - Apartment with Pool in Calonge

bedroom

Magamistoad - Apartment with Pool in Calonge

bedroom

Vannitoad - Apartment with Pool in Calonge

bathroom

Magamistoad - Apartment with Pool in Calonge

bedroom

Terrass - Apartment with Pool in Calonge

terrace patio

Vannitoad - Apartment with Pool in Calonge

bathroom

Magamistoad - Apartment with Pool in Calonge

bedroom

Söögituba - Apartment with Pool in Calonge

dining room

Plaan - Apartment with Pool in Calonge
Apartment with Pool in Calonge
Apartment with Pool in Calonge
Apartment with Pool in Calonge
335 000 €
3040 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
YaencontreYaencontre
Avaldaja
Culmia
Viide: PR00802
Asukoht
calle Catalunya
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.