Müükapartment
Apartment with Pool in Aspe
172 260 €
1813 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
95 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom apartment features a communal swimming pool and a private garage with an additional parking space. The property includes a balcony with pleasant views, air conditioning, and a descaler. It is located in the exclusive San Ramón urbanisation, with an elevator and a garden available for residents.
Ehitusaasta2004
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
9 kmLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
5 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
22 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.