Müükapartment
Apartment with Pool and Terrace in Son Puig
1 275 000 €
9808 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
130 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
273 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom apartment is located in the tranquil and well-connected Son Puig area of Palma. It features a spacious south-east oriented living space with abundant natural light, a large 273 m² terrace, and a communal swimming pool. Additional amenities include air conditioning, heating, two private parking spaces, and a storage unit.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus0
Energiaklass
146 kWh/m²/yrE
Class E — 146 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
32 kg CO²/m²/yrE
Class E — 32 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
15 kmÜlikool
LähedalRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
5 kmPhoto Tour

dining room

terrace patio

kitchen

bedroom

garden
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.