Müükapartment
Apartment with Pool and Terrace in Son Parc
297 000 €
6600 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
45 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom apartment, with one bathroom, is located in Son Parc, a sought-after and tranquil area of Menorca. The property features a spacious terrace, a well-lit living-dining area, and is in good condition. It includes access to a communal pool and is situated near the beach, green spaces, and local amenities.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
Ülikool
11 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
18 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.