Müükapartment
Apartment with Pool and Terrace in Roda
212 000 €
2120 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
100 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a terrace and a communal swimming pool. It is located near one of the area's top golf courses, with easy access to nearby Mediterranean beaches and various leisure zones. The property includes a parking space and a storage unit, and is in good condition with air conditioning and fitted wardrobes.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
LähedalHaridus
Lasteaed
8 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.