Müükapartment
Apartment with Pool and Terrace in Nigrán
360 000 €
4932 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
73 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom apartment is located on the second floor of a building constructed in 2014, featuring high-quality stone construction. It includes a private terrace and access to a communal swimming pool. The property is situated in a quiet area, with amenities such as a supermarket and bus stop within walking distance.
Ehitusaasta2014
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
5 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.