Müükapartment
Apartment with Pool and Balcony in Calafell Platja
275 000 €
3198 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
86 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in Calafell Platja, on the second line of the sea, near Mas Mel Beach. The property features a balcony, a communal swimming pool, and a garden area. It is situated on the first floor of a building with an elevator, offering good natural light and includes parking and a storage space in the basement.
Ehitusaasta2007
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
34 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.