Müükapartment
Apartment with Parking in Porto Empedocle
28 678 €
212 €/m²
C.da Ciuccafa Via Antonino Cassarà Edificio A, Porto Empedocle
135 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment, located in Porto Empedocle, features two levels with a total gross area of approximately 135.03 m². It includes a soppalcated parking space with a small WC on the ground floor, covering approximately 27.96 m². The property is situated in the Ciuccafa area, on the second floor of Building A, with an energy efficiency rating of class D.
Ehitusaasta2006
OmandTäis
Korrus2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,6 km25 minRaudteejaam
2,1 km6 minLennujaam
102 km4.4hHaridus
Lasteaed
3 km8 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,2 km19 minToidupood
600 m9 minRestoran
400 m6 minPank
1,4 km22 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
1,4 km23 minHaigla
8 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km20 minRand
200 m3 minKeskkond
Raudtee
1,6 km24 minPhoto Tour

bedroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.