Müükapartment
Apartment with Park View in Épernay
50 000 €
2941 €/m²
1
Toad kokku
17 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom apartment features a bathroom with WC, a fitted kitchen area, and a convertible sofa. The property benefits from a pleasant view of the park, offering a quiet and bright setting. It includes a private parking space and is currently rented out.
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus1 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
96 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
22 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
20 kmPank
LähedalRand
49 kmKeskkond

Apartment with Park View in Épernay
50 000 €
2941 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1923713
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 17. jaan 2026 | 56 000 € | 3294 € / m² | Algne |
| 23. apr 2026 | 50 000 € | 2941 € / m² | -10.7% |