Pildid puuduvad
Müükapartment
Apartment with Panoramic Views in Ragusa
135 000 €
750 €/m²
Ragusa, Viale dei Platani
9
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
180 m²
Elamispind
12 m²
Terrass
Loe
Suund
Kirjeldus
This nine-room apartment, located on the 12th floor of the Belvedere skyscraper, features two bathrooms, a living room, a kitchen, a small kitchenette, two double bedrooms, a study, a laundry room, and two storage spaces. It includes a 15 m² veranda and a 12 m² balcony, offering unique views to the north and west. The property is in good condition and benefits from an elevator.
Ehitusaasta1978
SeisukordVäga hea
Korrus12 / 14
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Energiatõhusus
Energiaklass
141.97 kWh/m²/yrE
Class E — 141.97 kWh/m²/yr
Asukoht
Ragusa, Viale dei Platani
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,5 km24 minRaudteejaam
1,7 km26 minLennujaam
11 km28 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minÜlikool
3,0 km8 minRaamatukogu
1,5 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m1 minRestoran
200 m4 minPank
500 m7 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
400 m6 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
1,9 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
20 km51 minKeskkond
Raudtee
1,2 km19 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.