Müükapartment
Apartment with Panoramic Balcony in Napoli
335 000 €
2863 €/m²
Via Brigata Bologna, Napoli
4
Toad kokku
2
Vannitoad
117 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located on the 6th floor of a building with an elevator, offering two balconies with panoramic views. The property includes a private parking space and a cellar. Situated in a private park with porter service, it is in good condition and features amenities such as air conditioning and a modern kitchen.
SeisukordVäga hea
Korrus6 / 6
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
500 m7 minMetroopeatus
200 m3 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
19 km48 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
1,4 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
500 m7 minRestoran
300 m5 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
600 m9 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
800 m13 minKeskkond
Raudtee
100 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.