Müükapartment
Apartment with Panoramic Balcony in Foppolo
75 000 €
1875 €/m²
Via Moia, Foppolo
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
40 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the first floor of a building with an elevator, close to ski slopes in Foppolo. It features a sunny, panoramic balcony, a kitchenette, and is fully furnished. The property includes a single parking space and has central heating, induction cooktops, and an electric boiler for hot water.
Ehitusaasta1980
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus1 / 5
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
3 km9 minRaudteejaam
16 km43 minLennujaam
41 km1.8hHaridus
Lasteaed
8 km21 minÜlikool
35 km1.5hRaamatukogu
10 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km12 minToidupood
300 m5 minRestoran
2,2 km6 minPank
5 km12 minTervishoid
Apteek
8 km22 minArst
300 m5 minHaigla
17 km44 minVaba aeg ja loodus
Park
5 km12 minRand
20 km52 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.