Müükapartment
Apartment with Mountain View in Fontaine
138 000 €
2226 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
62 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom apartment, located on the third floor of a well-maintained property, features a 25 m² double living room with a balcony offering a mountain view. It includes two bedrooms with built-in wardrobes, a recently updated kitchen, and a fully renovated bathroom with WC. The property benefits from double-glazed PVC windows, solar-powered roller shutters, a security door, and a private, s...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
33 kmHaridus
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.