Müükapartment
Apartment with Large Terrace in Oudenburg
295 000 €
3073 €/m²
Marktstraat 22
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
96 m²
Elamispind
63 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located in the heart of Oudenburg, featuring a spacious 63 m² south-facing terrace. The property, built in 1996, includes a living room with tiled flooring, video intercom, and a balcony with an electric heater. The open-plan kitchen is fully equipped with granite worktops, an electric hob, double sink, dishwasher, oven, and fridge.
Ehitusaasta1996
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 4
Energiaklass
240 kWh/m²/yrC
Class C — 240 kWh/m²/yr
Asukoht
Marktstraat 22
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
68 km3.0hHaridus
Lasteaed
4 km10 minÜlikool
4 km9 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m2 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
300 m4 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
300 m4 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
7 km17 minKeskkond
Suurem tee
1,0 km16 minRaudtee
2,2 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.