Müükapartment
Apartment with Lake View in Verbania
345 000 €
3108 €/m²
Verbania, Lago Maggiore, località Intra
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
111 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in a forthcoming residential complex near Lake Maggiore, offering high privacy and security. The design is innovative with a focus on energy efficiency (Class A4) and high-quality materials. Features include an open-plan kitchen, spacious living area with access to a usable terrace, and two en-suite bedrooms with balconies.
SeisukordUus
Korrus1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m7 minRaudteejaam
6 km15 minLennujaam
34 km1.5hHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
24 km1.1hRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
200 m4 minRestoran
100 m2 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
2,0 km5 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
900 m13 minKeskkond
Raudtee
5 km13 minPhoto Tour

living room

bedroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.