Üürapartment
Apartment with Glazed Balcony in Konala
1098 € / kuus
19 €/m²
AJOMIEHENTIE 20 A, Konala, Helsinki
3
Toad kokku
58 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-room apartment features two bedrooms, a kitchen-living area, and one bathroom. The property includes a glazed balcony and is located on the fourth floor of a building completed in 2011. It is situated adjacent to the Ristikko shopping centre and within walking distance of Pitäjämäki railway station.
Ehitusaasta2011
SeisukordHea
Korrus4 / 6
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi, vuokraovi.com
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
AJOMIEHENTIE 20 A, Konala, Helsinki
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,4 km23 minMetroopeatus
6 km16 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
600 m10 minÜlikool
2,1 km5 minRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m2 minPank
2,4 km6 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
1,3 km21 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
1,5 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
4 km10 minKeskkond
Raudtee
1,2 km19 minPhoto Tour

Apartment with Glazed Balcony in Konala
1098 € / kuus
19 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
VUORIO HARRI
INNA Asuntovuokraus Helsinki (co. LähiTapiola Kiinteistövarainhoito Oy)
Viide: ev4768
Asukoht
AJOMIEHENTIE 20 A, Konala, Helsinki
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 9. mai 2026 | 1098 € | 19 € / m² | Algne |
| 21. mai 2026 | 1090 € | 19 € / m² | -0.7% |
| 24. mai 2026 | 1098 € | 19 € / m² | +0.7% |