Müükapartment
Apartment with Garden View in La Serna
279 900 €
3888 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
72 m²
Elamispind
Lääs
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment features central heating and an elevator. It is located in a 1979 building with a rehabilitated facade, offering excellent thermal and acoustic insulation. The apartment has a private garden view, providing enhanced privacy and tranquility.
Ehitusaasta1979
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
26 kmHaridus
LähedalRand
8 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.