Müükapartment
Apartment with Garden View in Braine-Le-Comte
299 000 €
2373 €/m²
4
Magamistoad
1
Vannitoad
126 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom apartment is located in Braine-Le-Comte, featuring a spacious and bright living room with a fully equipped kitchen. It includes a bathroom with a shower and bath, four bedrooms, a utility room, and a separate WC. The property offers a pleasant rear terrace and is equipped with double glazing and an elevator. An outdoor parking space is available for purchase.
Ehitusaasta2006
SeisukordSuurepärane
Korrus4 / 4
Lisaomadused
Lift
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
162 kWh/m²/yrB
Class B — 162 kWh/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.