Austria
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Austria
  3. Apartment with Garden View in Alland
1 / 5
MüükKorter

Apartment with Garden View in Alland

175 000 €
2692 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 18. juuni 2026

3
Toad kokku
65 m²
Elamispind

Kirjeldus

This apartment offers three bedrooms and has been recently renovated. It features a terrace and a garden view, providing a serene setting. The property is available for immediate occupation.

SeisukordRenoveeritud
OmandTäis

Lisaomadused

Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: findheim.at

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 18. juuni 2026
Alghind195 000 €
Muutus-20 000 €-10.3%
Praegune175 000 €
195 000 €175 000 €18. juuni28. sept
18. juuni 2026195 000 €—Algne
28. sept 2026175 000 €—-10.3%

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
13 km
Lennujaam
35 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Keskkool
29 km
Ülikool
5 km
Raamatukogu
13 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
15 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
19 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Kuulutuse allikad
FindheimFindheimAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
IMMOVENCE GmbH

Photo Tour

Magamistoad - Apartment with Garden View in Alland

bedroom

Toad - Apartment with Garden View in Alland

other room

Magamistoad - Apartment with Garden View in Alland

bedroom

Toad - Apartment with Garden View in Alland

other room

Kabinet - Apartment with Garden View in Alland

home office

Apartment with Garden View in Alland
175 000 €2692 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Apartment with Garden View in Alland
Alland · 65 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor