Portugal
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Portugal
  3. Apartment with Garden View in Alcobaça

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 16
Korter

Apartment with Garden View in Alcobaça

180 000 €
1268 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 24. mai 2026

2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
142 m²
Elamispind
315 m²
Krunt

Kirjeldus

This T2 apartment is located in the Ponte Jardim area of Alcobaça, offering excellent solar exposure and a tranquil setting. It features a bright living room with access to a balcony, two bedrooms, a kitchen, and a bathroom. The area is well-served by public transport, including the local Chita service, and is a short distance from the city centre.

Ehitusaasta1977
SeisukordHea

Lisaomadused

Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: predimed.pt

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
6 km
Lennujaam
84 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
20 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
11 km

Photo Tour

Aed - Apartment with Garden View in Alcobaça

land plot

Magamistoad - Apartment with Garden View in Alcobaça

bedroom

Vannitoad - Apartment with Garden View in Alcobaça

bathroom

Söögituba - Apartment with Garden View in Alcobaça

dining room

Köök - Apartment with Garden View in Alcobaça

kitchen

Toad - Apartment with Garden View in Alcobaça

staircase

Esik - Apartment with Garden View in Alcobaça

hallway entrance

Toad - Apartment with Garden View in Alcobaça

other room

Esik - Apartment with Garden View in Alcobaça

hallway entrance

Esik - Apartment with Garden View in Alcobaça

hallway entrance

Rõdu - Apartment with Garden View in Alcobaça

balcony

Toad - Apartment with Garden View in Alcobaça

other room

Esik - Apartment with Garden View in Alcobaça

hallway entrance

Rõdu - Apartment with Garden View in Alcobaça

balcony

Esik - Apartment with Garden View in Alcobaça

hallway entrance

Välivaade - Apartment with Garden View in Alcobaça

facade

Apartment with Garden View in Alcobaça
180 000 €1268 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor