Müükother
Apartment with Garden in Sanremo
119 359 €
626 €/m²
Strada Montà da Lanza 62, Sanremo
190 m²
Elamispind
2180 m²
Krunt
Kirjeldus
This apartment offers three bedrooms and two bathrooms, with a total living space of 190.60 m². It includes a private garden and a single parking space. Located on Strada Montà da Lanza in Sanremo, the property also features additional agricultural land.
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Strada Montà da Lanza 62, Sanremo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,6 km7 minLennujaam
45 km1.9hHaridus
Lasteaed
2,2 km6 minKeskkool
20 km52 minÜlikool
21 km54 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
400 m7 minRestoran
0 m1 minKaubanduskeskus
29 km1.2hPank
1,5 km23 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
8 km20 minHaigla
2,3 km6 minVeterinaaria
8 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
100 m2 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minRaudtee
1000 m15 minPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.