Müükapartment
Apartment with Garden in Paris 10th
1 080 000 €
14 400 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
102 m²
Krunt
Lääs
Suund
Kirjeldus
This four-room apartment features three bedrooms and a living room with an open kitchen. The property benefits from a 100 m² garden and is situated in a quiet, green environment. The apartment is in good condition and has a west-facing orientation towards the garden.
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus1 / 4
Energiaklass
163 kWh/m²/yrC
Class C — 163 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalRand
8 kmKeskkond

garden

Apartment with Garden in Paris 10th
1 080 000 €
14 400 €/m²
Avaldaja
Les Enfants Rouges Le Marais
Viide: 132439311
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.