One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Itaalia
  3. Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome
1 / 11
MüükKorter

Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

690 000 €
6273 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
110 m²
Elamispind

Kirjeldus

This apartment offers three bedrooms and two bathrooms, located on the second floor of an era building with an elevator and concierge service. The property features a refined reception room, a hallway leading to bedrooms, a regular kitchen, and a primary bathroom, all in good condition. Situated in the historic Trieste district, it is well-connected and suitable for both residential and profession...

SeisukordHea
OmandPaljas
Korrus2 / 5

Lisaomadused

Lift
Parkla
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: luxuryestate.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

G
Class G

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Metroopeatus
Lähedal
Lennujaam
14 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
7 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

facade

Söögituba - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

dining room

Magamistoad - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

bedroom

Vannitoad - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

bathroom

Köök - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

kitchen

Kabinet - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

home office

Kabinet - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

home office

Toad - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

other room

Esik - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome

hallway entrance

Välivaade - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome
Plaan - Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome
Apartment with Elevator in Corso Trieste, Rome
690 000 €
6273 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
LuxuryEstate
Avaldaja
Princess Immobiliare
Viide: 132232625
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.