Norra
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Norra
  3. Apartment with Terrace in Frogner
1 / 40
MüükKorter

Apartment with Terrace in Frogner

10 380 000 NOK ≈ 978 922 €
97 009 NOK/m² ≈ 9149 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 16. aug 2026

Odins gate 31B, Frogner
3
Magamistoad
107 m²
Elamispind
988 m²
Krunt

Kirjeldus

This apartment features four bedrooms, a fireplace, and a basement. It is located on the first floor of a classical courtyard building with potential for modernisation. The property includes a terrace and is situated in the attractive Frogner area, close to Frognerparken and local amenities.

Ehitusaasta1923
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus1

Lisaomadused

Kamin
Parkla
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: finn.no

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 16. aug 2026
Alghind10 500 000 NOK≈ 971 368 €98 131 NOK /m²
Muutus-120 000 NOK≈ -11 101 €-1.1%
Praegune10 380 000 NOK≈ 960 266 €97 009 NOK /m²
10 500 000 NOK10 380 000 NOK16. aug14. sept
16. aug 202610 500 000 NOK98 131 NOK /m²Algne
14. sept 202610 380 000 NOK97 009 NOK /m²-1.1%

Asukoht

Odins gate 31B, Frogner
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
250 m4 min
Raudteejaam
5 km13 min
Metroopeatus
1,0 km16 min
Lennujaam
35 km1.5h

Haridus

Lasteaed
200 m3 min
Keskkool
550 m9 min
Ülikool
1,1 km17 min
Raamatukogu
850 m13 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
250 m4 min
Toidupood
50 m1 min
Restoran
250 m4 min
Pank
800 m13 min

Tervishoid

Apteek
250 m4 min
Arst
300 m4 min
Haigla
1,5 km24 min
Veterinaaria
400 m6 min

Vaba aeg ja loodus

Park
130 m2 min
Rand
1,7 km27 min

Keskkond

Raudtee
250 m4 min
Kuulutuse allikad
Finn NoFinn NoAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Aktiv Frogner
Jonas Huser
Viide: 467969570

Photo Tour

Välivaade - Apartment with Terrace in Frogner

facade

Magamistoad - Apartment with Terrace in Frogner

bedroom

Elutuba - Apartment with Terrace in Frogner

living room

Vannitoad - Apartment with Terrace in Frogner

bathroom

Köök - Apartment with Terrace in Frogner

kitchen

Elutuba - Apartment with Terrace in Frogner

living room

Magamistoad - Apartment with Terrace in Frogner

bedroom

Magamistoad - Apartment with Terrace in Frogner

bedroom

Elutuba - Apartment with Terrace in Frogner

living room

Elutuba - Apartment with Terrace in Frogner

living room

Esik - Apartment with Terrace in Frogner

hallway entrance

Esik - Apartment with Terrace in Frogner

hallway entrance

Söögituba - Apartment with Terrace in Frogner

dining room

Elutuba - Apartment with Terrace in Frogner

living room

Elutuba - Apartment with Terrace in Frogner

living room

Elutuba - Apartment with Terrace in Frogner

living room

Köök - Apartment with Terrace in Frogner

kitchen

Esik - Apartment with Terrace in Frogner

hallway entrance

Söögituba - Apartment with Terrace in Frogner

dining room

Söögituba - Apartment with Terrace in Frogner

dining room

Köök - Apartment with Terrace in Frogner

kitchen

Köök - Apartment with Terrace in Frogner

kitchen

Vannitoad - Apartment with Terrace in Frogner

bathroom

Toad - Apartment with Terrace in Frogner

closet dressing

Aed - Apartment with Terrace in Frogner

garden

Elutuba - Apartment with Terrace in Frogner

living room

Köök - Apartment with Terrace in Frogner

kitchen

Kabinet - Apartment with Terrace in Frogner

home office

Esik - Apartment with Terrace in Frogner

hallway entrance

Vannitoad - Apartment with Terrace in Frogner

bathroom

Välivaade - Apartment with Terrace in Frogner

facade

Plaan - Apartment with Terrace in Frogner
Apartment with Terrace in Frogner
Välivaade - Apartment with Terrace in Frogner
Välivaade - Apartment with Terrace in Frogner
Apartment with Terrace in Frogner
Välivaade - Apartment with Terrace in Frogner
Apartment with Terrace in Frogner
Apartment with Terrace in Frogner
Plaan - Apartment with Terrace in Frogner
Apartment with Terrace in Frogner
10 380 000 NOK ≈ 978 922 €97 009 NOK/m² ≈ 9149 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Odins gate 31B, Frogner
Oslo · 107 m² · 3 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor