Müükapartment
Apartment with City View near Vauban
72 000 €
2014 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
35.75 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second and top floor. It features a bright living area with a fitted kitchen, a separate bedroom, and a bathroom. The property offers a triple aspect with views over the rooftops and Tour Magne, situated near universities and the city centre.
Ehitusaasta1900
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, fnaim.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
325 kWh/m²/yrE
Class E — 325 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
10 kg CO²/m²/yrB
Class B — 10 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
46 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
3 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee
3 kmPhoto Tour

Apartment with City View near Vauban
72 000 €
2014 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
A Côté Immobilier Nîmes
Viide: 2692
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.