One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Apartment with Balcony in Torrox Centre
1 / 43
MüükKorter

Apartment with Balcony in Torrox Centre

250 000 €
1397 €/m²
CALZADA 3, Torrox, 29770, Málaga
5
Toad kokku
3
Vannitoad
179 m²
Elamispind

Kirjeldus

This apartment features five bedrooms, three bathrooms, and a spacious living-dining room with two balconies offering views of the town centre. It includes a fully equipped kitchen and a walk-in closet in the master bedroom. The property is centrally located in Torrox, close to the Plaza del Pueblo and the health centre, with easy access to local amenities.

OmandTäis

Lisaomadused

Kamin
Mullivann
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

999 kWh/m²/a
G
Class G: 999 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

999 kg CO²/m²/a
G
Class G: 999 kg CO²/m²/a

Asukoht

CALZADA 3, Torrox, 29770, Málaga
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m2 min
Lennujaam
50 km2.1h

Haridus

Lasteaed
6 km16 min
Ülikool
38 km1.6h
Raamatukogu
3 km9 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
600 m9 min
Toidupood
3 km9 min
Restoran
1,3 km20 min
Pank
2,1 km5 min

Tervishoid

Apteek
3 km9 min
Arst
3 km9 min
Haigla
12 km32 min
Veterinaaria
3 km8 min

Vaba aeg ja loodus

Park
100 m1 min
Rand
3,0 km8 min

Keskkond

Suurem tee
600 m10 min

Photo Tour

Elutuba - Apartment with Balcony in Torrox Centre

living room

Köök - Apartment with Balcony in Torrox Centre

kitchen

Rõdu - Apartment with Balcony in Torrox Centre

balcony

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Vannitoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bathroom

Söögituba - Apartment with Balcony in Torrox Centre

dining room

Köök - Apartment with Balcony in Torrox Centre

kitchen

Söögituba - Apartment with Balcony in Torrox Centre

dining room

Kabinet - Apartment with Balcony in Torrox Centre

home office

Elutuba - Apartment with Balcony in Torrox Centre

living room

Söögituba - Apartment with Balcony in Torrox Centre

dining room

Elutuba - Apartment with Balcony in Torrox Centre

living room

Köök - Apartment with Balcony in Torrox Centre

kitchen

Esik - Apartment with Balcony in Torrox Centre

hallway entrance

Elutuba - Apartment with Balcony in Torrox Centre

living room

Rõdu - Apartment with Balcony in Torrox Centre

balcony

Köök - Apartment with Balcony in Torrox Centre

kitchen

Esik - Apartment with Balcony in Torrox Centre

hallway entrance

Vannitoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bathroom

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Vannitoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bathroom

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Pesuköök - Apartment with Balcony in Torrox Centre

utility room

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Toad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

closet dressing

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Vannitoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bathroom

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Magamistoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bedroom

Rõdu - Apartment with Balcony in Torrox Centre

balcony

Vannitoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bathroom

Vannitoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bathroom

Toad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

closet dressing

Toad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

staircase

Aed - Apartment with Balcony in Torrox Centre

courtyard

Vannitoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bathroom

Vannitoad - Apartment with Balcony in Torrox Centre

bathroom

Aed - Apartment with Balcony in Torrox Centre

courtyard

Apartment with Balcony in Torrox Centre
Apartment with Balcony in Torrox Centre
250 000 €
1397 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
FotocasaFotocasa
Avaldaja
Bravo Gonzalez Sergio
Viide: 3974
Asukoht
CALZADA 3, Torrox, 29770, Málaga
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.