Üürapartment
Apartment with Balcony in Tain l'Hermitage
660 € / kuus
9 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
72 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom apartment features a living room, fitted kitchen with cupboard, bathroom, separate WC, and a balcony. The property includes a garage and cellar, located in Tain l'Hermitage.
Korrus1 / 3
Energiaklass
216 kWh/m²/yrD
Class D — 216 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
49 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
16 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
LähedalRand
9 kmKeskkond

other room

Apartment with Balcony in Tain l'Hermitage
660 € / kuus
9 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IMMOBILIER DU 45° PARALLELE
Viide: Mandat 2011G - appart T4 1er
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 1. märts 2026 | 647 € | 9 € / m² | Algne |
| 15. märts 2026 | 680 € | 9 € / m² | +5.1% |
| 23. apr 2026 | 660 € | 9 € / m² | -2.9% |