Müükapartment
Apartment with Balcony in St. Josep, Hospitalet
220 000 €
2973 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
74 m²
Elamispind
Lääs
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on the fourth floor of a 1963 building, featuring a balcony and air conditioning. The property has an east orientation, offering afternoon sun and views of Riera dels Frares. It includes a spacious bathroom, a large kitchen, and a communal storage space.
Ehitusaasta1963
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus4
Energiaklass
166 kWh/m²/yrE
Class E — 166 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
33 kg CO²/m²/yrE
Class E — 33 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.