Müükapartment
Apartment with Balcony in Santa Eugènia
120 900 €
945 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
128 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment offers four bedrooms and two bathrooms, located on the third floor with an exterior orientation. It features a balcony and is equipped with gas central heating. The property is in good condition and includes an elevator.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Energiaklass
999 kWh/m²/yrD
Class D — 999 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
99 kg CO²/m²/yrD
Class D — 99 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
7 kmHaridus
LähedalRand
11 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.