Müükapartment
Apartment with Balcony in San Giovanni Rotondo
29 000 €
414 €/m²
Via Pasquale Covino 6, San Giovanni Rotondo
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the second floor of a two-storey building. It features a bright living room with a kitchenette, a bedroom with direct access to a balcony, and a bathroom. The property is in good condition and situated in a well-serviced area with access to local amenities and transport links.
Ehitusaasta1968
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 2
Asukoht
Via Pasquale Covino 6, San Giovanni Rotondo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
17 km45 minLennujaam
106 km4.6hHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
30 km1.3hRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
300 m4 minRestoran
200 m3 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
500 m8 minHaigla
1,1 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
18 km47 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.