Müükapartment
Apartment with Balcony in Orléans
200 000 €
2336 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
85,6 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lääs
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located on the seventh floor with lift access. It features a double living room with a large west-facing balcony, a cave, and an underground parking space. The property is situated near the Dunois square, hyper-centre, SNCF station, and schools.
Ehitusaasta1976
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus7 / 11
Energiaklass
117 kWh/m²/yrC
Class C — 117 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
23 kg CO²/m²/yrC
Class C — 23 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
95 kmHaridus
Suurem tee
3 kmRaudtee

Apartment with Balcony in Orléans
200 000 €
2336 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
ERA ORLEANS BANNIER
Viide: 24489
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.