Müükapartment
Apartment with Balcony in Orasso, Valle Cannobina
37 000 €
740 €/m²
Via Cursolo 13, Valle Cannobina
4
Toad kokku
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-room apartment, approximately 50 m², is located on the top floor of a three-family house in the heart of Orasso, Valle Cannobina. It features an independent entrance, a living kitchen with a fireplace and exposed wooden beams, and a renovated bathroom with a bath. The second level includes an atrium, two bedrooms, and a balcony overlooking the village square. The property is furnished an...
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3
Asukoht
Via Cursolo 13, Valle Cannobina
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m7 minRaudteejaam
6 km16 minLennujaam
50 km2.2hHaridus
Lasteaed
9 km24 minÜlikool
27 km1.1hRaamatukogu
9 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
5 km14 minToidupood
100 m2 minRestoran
1,6 km25 minPank
8 km20 minTervishoid
Apteek
1,7 km27 minArst
5 km13 minHaigla
9 km23 minVeterinaaria
8 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
5 km13 minRand
8 km21 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.