Müükapartment
Apartment with Balcony in Mont-Saint-Martin
238 677 €
3423 €/m²
Mont-Saint-Martin
3
Toad kokku
69,7 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment is located in the Ambre residence, a new development in a quiet residential area near the Luxembourg border. The property offers a range of sizes from two to four bedrooms, with private outdoor spaces such as gardens, balconies, or terraces. The sale is in the state of future completion, with parking and storage options available.
Ehitusaasta2025
OmandHoonestus
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nextimmo.lu
Asukoht
Mont-Saint-Martin
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
2,2 km6 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
1,1 km17 minAlgkool
1,9 km30 minKeskkool
500 m7 minÜlikool
3 km8 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,0 km16 minToidupood
1,9 km29 minRestoran
1,2 km18 minKaubanduskeskus
4 km11 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
1,2 km20 minArst
2,8 km7 minHaigla
1000 m15 minVeterinaaria
2,9 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
36 km1.5hKeskkond
Suurem tee
500 m8 minRaudtee
1,2 km19 minPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.