Müükapartment
Apartment with Balcony in Lyon Confluence
505 000 €
7214 €/m²
3
Toad kokku
70 m²
Elamispind
13.19 m²
Terrass
Lääs
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment features a spacious living room with an open kitchen and a balcony of 13.19 m². The property benefits from high-end finishes, including parquet flooring and large-format tiling, and is situated in the sought-after Lyon Confluence district.
Korrus12
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
20 kmHaridus

terrace patio

Apartment with Balcony in Lyon Confluence
505 000 €
7214 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Habeas
Viide: 10-4122-HOP
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.