Pildid puuduvad
Müükapartment
Apartment with Balcony in La Dreta de l'Eixample
560 000 €
5600 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
100 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment, located on the third floor of a prestigious building in La Dreta de l'Eixample, features a balcony and air conditioning. The property includes two double bedrooms, one with a walk-in closet and balcony access, and the other facing an interior courtyard. The living area comprises a bright living room with parquet flooring and an integrated, fully equipped kitchen, offeri...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.