Apartment with Balcony in La Dreta de l'Eixample
Kirjeldus
This seven-floor apartment features five bedrooms, three bathrooms, and a balcony. The property offers panoramic city views, a spacious 37 m² living-dining room, and a well-organised independent kitchen. It is situated in a classic 1950s building with two lifts and a concierge service.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
174 kWh/m²/yrKasvuhoonegaaside klassKHG
29 kg CO²/m²/yrAsukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 16. apr 2026 | 1 290 000 € | 5160 € / m² | Algne |
| 1. mai 2026 | 1 299 000 € | 5196 € / m² | +0.7% |