Müükapartment
Apartment with Balcony in Centre - Estació, Sant Cugat
635 000 €
7384 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
86 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom apartment features a balcony with views of the Collserola mountains and is equipped with air conditioning. The property includes a full bathroom and a guest toilet, offering functional living spaces. Located in a sought-after area of Sant Cugat del Vallès, it benefits from excellent local amenities and green spaces.
Ehitusaasta1979
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus4
Energiaklass
130 kWh/m²/yrE
Class E — 130 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
26 kg CO²/m²/yrE
Class E — 26 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
LähedalRand
9 kmKeskkond