Pildid puuduvad
Müükapartment
Apartment with Balcony in Central Turin
95 000 €
2317 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
41 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment, located in central Turin, features one bedroom, a living room with a kitchen visible from the space, and a spacious, well-lit bedroom. It includes a windowed bathroom with a new shower enclosure. The property benefits from double exposure, ensuring natural light throughout the day, and is equipped with PVC windows for good thermal and acoustic insulation. Additional amenities inclu...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
6 kmKeskkool
8 kmÜlikool
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.