Müükapartment
Apartment with Balcony in Casoria
33 975 €
566 €/m²
Via Silvio Pellico, 9, 80026 Casoria Na, Italia
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on the third floor of a building at Via Silvio Pellico, Casoria. It features a kitchen/sitting room, two bedrooms, a bathroom, a corridor, and a balcony. The property is situated in the heart of Casoria.
Korrus3
Lisaomadused
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Via Silvio Pellico, 9, 80026 Casoria Na, Italia
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
600 m10 minRaudteejaam
700 m11 minMetroopeatus
5 km12 minLennujaam
2,0 km5 minHaridus
Lasteaed
1,6 km24 minKeskkool
10 km25 minÜlikool
4 km10 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
1,7 km27 minRestoran
500 m8 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
700 m11 minHaigla
500 m8 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
9 km24 minKeskkond
Suurem tee
2,9 km8 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

dining room

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.