Müükapartment
Apartment with Balcony in Cañiza
105 300 €
1003 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
105 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment offers three bedrooms and two bathrooms, with a total usable area of 87.5 m². Located on the third floor of a residential building without an elevator, it features a living-dining room with an integrated kitchen, a laundry area, and a balcony. Situated in a residential area with nearby services, the property is in good condition.
Ehitusaasta2006
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
336.9 kWh/m²/yrG
Class G — 336.9 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
71.1 kg CO²/m²/yrG
Class G — 71.1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
12 kmLennujaam
29 kmHaridus
Lasteaed
8 kmÜlikool
34 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
8 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
7 kmHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.