Müükapartment
Apartment with Balcony in Campobasso
65 000 €
650 €/m²
Via Facchinetti Snc, Campobasso
4
Toad kokku
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom apartment features a living room with a large balcony and an open-plan kitchen with a veranda. The property includes a functional bathroom and a basement storage space. Situated on the fourth floor without an elevator, it offers panoramic views and is in good condition with gas central heating. Located in a dynamic area with nearby shops, restaurants, and public transport.
Ehitusaasta1966
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus4
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,4 km22 minLennujaam
80 km3.5hHaridus
Lasteaed
1,4 km22 minÜlikool
1,7 km27 minRaamatukogu
1000 m16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
900 m13 minRestoran
300 m4 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
700 m11 minHaigla
1,7 km26 minVaba aeg ja loodus
Park
1,4 km22 minRand
49 km2.1hKeskkond
Raudtee
1,4 km22 minPhoto Tour

bedroom

hallway entrance

home office

bathroom

bedroom
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.