Müükapartment
Apartment with Balcony in Borgo Punta, Ferrara
170 000 €
1789 €/m²
via Papa Giovanni XXIII, Ferrara
4
Toad kokku
1
Vannitoad
95 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor with lift access. The property features a spacious, bright living room and a habitable kitchen. It includes a private garage, cellar, and balcony, situated in the well-served, quiet residential area of Borgo Punta.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Lisaomadused
Lift
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: trovacasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
via Papa Giovanni XXIII, Ferrara
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,9 km7 minLennujaam
43 km1.9hHaridus
Lasteaed
1,5 km24 minÜlikool
600 m10 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
1,3 km20 minRestoran
200 m4 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
1,8 km28 minHaigla
1,3 km21 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
17 km44 minKeskkond
Raudtee
2,6 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.