Müükapartment
Apartment with Balcony and Terrace in Sant Andreu de Llavaneres
218 000 €
3574 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
61 m²
Elamispind
5 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the top floor of a well-maintained building in the Zona Alta of Sant Andreu de Llavaneres, Barcelona. It features a functional open-plan living and dining area with a 5 m² balcony, and a larger bedroom with a gallery. The property includes a balcony, terrace, and is equipped with air conditioning, offering a tranquil residential setting with convenient acce...
Ehitusaasta1972
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus5 / 5
Energiaklass
141 kWh/m²/yrE
Class E — 141 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
32.4 kg CO²/m²/yrE
Class E — 32.4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
43 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
5 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.